IKOS OCEANIA CLUB & SPA 5*

www.oceaniaclub.gr

27.04-01.05.2018

 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2018 15% ПОПУСТ (УПЛАТА 50% ДО 15.02.2018)

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ ЗА 4 НОЌЕВАЊА НА БАЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА
4 ноќевања 27.04-01.05.2018
Junior Suite Sea View 580
Трето лице 50%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис
Panorama  Junior Suite 606
Трето лице 50%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 50%
Мин. престој 4
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД