Неи Пори – Vasilis

Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет што гостите можат да ги користат на денот на смената.

Сместување: Секоја единица има тоалет, интернет, клима и тераса.

Структура: Вилата има двокреветни и трокреветни студиа
Две 1/2 студио (бр. А1, Б6) со поглед на дворот
Шест 1/3 студиа (бр. А2, Б1, Б2, Б3, Б4, Б5) со поглед на улицата или дворот
Студијата А1 и А2 имаат заедничка тераса на приземјето

Клима: Доплата 5€ на ден по соба

Услови за деца: Дете до 8 години може да користи заеднички кревет

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Првите два и последните три термина се ПРОМО цени и на следува попуст за рана резервација

термин ноќевања 1/2 студио 1/3 студио
21.05-28.05.2022 7 80 100
28.05-04.06.2022 7 120 140
04.06-11.06.2022 7 150 180
11.06-18.06.2022 7 210 240
18.06-25.06.2022 7 230 270
25.06-02.07.2022 7 250 290
02.07-09.07.2022 7 260 310
09.07-16.07.2022 7 280 320
16.07-23.07.2022 7 330 350
23.07-29.07.2022 7 330 350
29.07-06.08.2022 7 330 350
06.08-13.08.2022 7 330 350
13.08-20.08.2022 7 330 350
20.08-27.08.2022 7 290 320
27.08-03.09.2022 7 240 290
03.09-10.09.2022 7 210 250
10.09-17.09.2022 7 140 190
17.09-24.09.2022 7 110 160
24.09-01.10.2022 7 80 100

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

 • Битола -Автобуска станица Транскоп – на перон – 35€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 35€
 • Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 40€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -40€ по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -35€ по лице
 • Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe
 • – Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
  – Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

 • За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст ( овој попуст не е важечки за промо цените)
 • Попустите не се комбинираат
 • Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
 • Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),