Понуда на Авионски Билети

Цените се за повратни билети, во нив се вклучени аеродромските такси и потребна е резервација однапред.

 • Њујорк€530

 • Вашингтон€699

 • Чикаго€545

 • Детроит€785

 • Лос Анџелес€788

 • Сиднеј€1,003

 • Мелбурн€985

 • Аделаида€1,230

 • Бризбејн€1,119

 • Перт€835

 • Малме€60

 • Минхен€60

 • Барселона€60

 • Париз€60

 • Братислава€60

 • Торонто€664

 • Монтреал€645

 • Ванкувер€835

 • Калгари€819

 • Винипег€790

РЕЗЕРВИРАЈТЕ СО WIZZ AIR ДО ВАШАТА ПОСАКУВАНА ДЕСТИНАЦИЈА

Резервација на Авионски Билети

Т.А. ОРБИТА во договор со многу светски авионски компании со кои соработува и како корисник на системите за резервации и продажба на билети GALILEO и AMADEUS ви нуди билети за сите дестинации во светот.

Имаме долгогодишно искуство во областа на авио превозот, резервации на летови и издавање авионски карти до најразлични светски дестинации. Поседуваме соодветни меѓународни сертификати како што се IATA, UFTAA, GALILEO, UNIVERSITY OF CAMBRIDGE и JAT кои се неопходни за авионските резервации. Доколку сакате да добиете информација или резервација за авионски билети, Ве молиме пополнете ја апликацијата. Одговорот ќе го добиете во најкраток можен рок на вашата e-mail адреса.


  ДаНе (нуди можност за поефтини летови)


  Да (нуди можност за поефтини летови)Не

  *Плаќањето се врши во МКД (по курсот на авиокомпанијата)